Enrich your stay with unforgettable experiences

Enrich your stay with unforgettable experiences

What do you remember from your vacation? Unforgettable experiences.

Bootstrap Themes

Experiences in summer

An easy cycle route through the beautiful Kôprova dolina to the highest waterfall in the Tatras. Ride the increasingly popular e-bike and enjoy beautiful views of the majestic Kriváň. The e-bike rental is located just a few meters from our resort. Do you prefer hiking? Go to the majestic Kriváň.

E-bikestourism
 

Experiences in winter

With us, children will have their first experience with ski resort in Podbanské. A good skiing experience awaits you in Štrbské Pleso, only 20 kilometers away, along with a number of cross-country skiing tracks. You can find them even after putting on cross-country skis directly at our resort - on the cross-country trails around Liptovská Kokava.

Skiingcross-country skiingSKIALPINISM
Bootstrap Themes

Rafting a splav

Rafting na rieke Belá, skvelá adrenalínová aktivita vhodná pre začiatočníkov aj skúsených rafterov. Rafting alebo splav dokonale preverí, ako vie váš tím spolupracovať. Užite si túto obľúbenú aktivitu, z ktorej si odnesiete množstvo zážitkov.

Let balónom ponad Tatry

V zimnom období /december-marec/ je možné uskutočniť let teplovzdušným balónom nad Tatry, ktorý sa nazýva aj expedičný let. V letnom období /máj-október/ lietame vždy popri Tatrách alebo nad vami vybraným mestom 

Psie záprahy 

Chcete sa stať musherom? Prejdite so psím záprahom cez zasnežené polia pod Tatrami s krásnymi výhľadmi. Pripravte sa na 2 hodinový husky program na okruhu dlhom 1 - 4 km, ktorý preverí vaše schopnosti.

Zlaňovanie z lanovky na Chopku

Zlaňovanie na Liptove je zážitok, pri ktorom otestujete svoju odvahu. Vhodné lokality navrhneme, zorganizujeme aj v mieste Vášho pobytu. Profesionálny horskí vodcovia zabezpečia Vašu bezpečnosť. Možnosť doplniť aj inými lezeckými aktivitami, napr. „Vysokohorský výcvik“.

Výlet na snežniciach so sprievodcom

Vydajte sa na výlet zasneženou krajinou so sprievodcom, hľadajte poklad alebo si vyberte preteky v behu na snežniciach a zažite kopec srandy. Aktivita je vhodná pre zaujímavý firemný teambuilding plná zábavy. Snežnice vám požičiame.

Lyžiarske preteky Slalom na mieru

Pripravíme vám na mieru Slalom, alebo Ski cross ako sa patrí. Plnohodnotné dvojkolové slalomové preteky na lyžiach s časomierou. Postavíme pre vás trať, pripravíme cieľový oblúk, odštartujeme pretek. Aktivita sa na firemných akciách teší obľube.

Elektrobicyklom za zážitkami

Tatranská magistrála s výhľadom na Liptovské lúky a Liptovskú Maru je nezabudnuteľným zážitkom pre každého. Na výber máte rôzne trasy na Liptove alebo do obľúbených tatranských dolín- Kôprová či Tichá dolina nachádzajúca sa v blízkosti nášho rezortu. 

Jazda na terénnych buginách v okolí Tatier

Vydajte sa na výlet zasneženou krajinou so sprievodcom, hľadajte poklad alebo si vyberte preteky v behu na snežniciach a zažite kopec srandy. Aktivita je vhodná pre zaujímavý firemný teambuilding plná zábavy. Snežnice vám požičiame.

Pozorovanie kamzíkov, medveďov alebo svišťov

Pozorovanie divokej prírody na Slovensku. Kamzíky a svište na jednom mieste! Vidieť ich behať a hrať sa je skvelé, Tatranský národný park ponúka mnoho miest, kde ich môžete nájsť. Pripravíme vám radi aj variantu pozorovanie medveďov. Výlet s profesionálnym sprievodcom, ktorý zabezpečuje bezpečnosť po celý čas.

.