About us

About us

Under the majestic Kriváň, by the wild river Belá, in the deep forests of Liptov, you will find what is so natural to human - connection with nature.

Rezort pri jazere Podbanské

Pod majestátnym Kriváňom, pri divokej rieke Belá, v hlbokých lesoch Liptova nájdete to, čo je človeku tak prirodzené –spojenie sa s prírodou.

My sme na tomto spojení postavili koncept dokonalého oddychu, ktorý na vás čaká v Rezorte pri jazere Podbanské- od komforného ubytovania v štýlových chatách alebo komfortných izbách, cez chutnú a nápaditú gastronómiu až po nezabudnuteľné zážitky z dovolenky.

Užite si naplno tatranskú prírodu

Nadýchnite sa horského vzduchu

Ponorte sa do čarovného ticha prírody

Vydajte sa na majestátny Kriváň

Vychutnajte si plody lesa

Osviežte sa z divokej rieky Belá

V Rezorte pri jazere Podbanské si môžete vybrať z rôznych druhov ubytovania, podľa toho, ktoré práve vám vyhovuje najviac. Päť štýlových drevených chát, desať komfortných izieb alebo dva apatrmány- všetko v obklopení ticha lesa. Doprajte si jedinečný oddych v lone tatranskej prírody.

Čo si najviac pamätáte z dovolenky? Pohodovú grilovačku po zdolaní raftovania na Belej? Skvelú večeru po tom, ako ste s deťmi zvládli veľkú cyklotúru na prenajatých elektrických bicykloch po Tichej doline? Wellness vo vírivke, fínskej a infrasaune po tom, čo ste siahli na dno svojich turistických síl výstupom na Bystrú? Alebo chuť sušených hríbov a mrazených čučoriedok, ktoré ste si na Podbanskom vlastnoručne nazbierali? Objavte všetky zážitky.