Ubytovanie v lone prírody

Ubytovanie v lone prírody

V údolí, ktoré sformovala dravá rieka Belá, v hlbokých lesoch Liptova nájdete to, čo je človeku tak prirodzené- spojenie s prírodou. Ubytujte sa v Rezorte pri jazere Podbanské.

Spojte sa s prírodou

Doprajte si jedinečný oddych v lone tatranskej prírody. V Rezorte pri jazere Podbanské si môžete vybrať z rôznych druhov ubytovania, podľa toho, ktoré práve vám vyhovuje najviac. Päť samostatných štýlových chát, desať komfortných izieb alebo dva apatrmány v hlavnej kolibe- všetko v obklopení lesa.

 
 

5

samostatných štýlových chát

12

dvojlôžkových izieb vrátane apartmánov v hlavnej kolibe

Spojte sa s prírodou

Doprajte si jedinečný oddych v lone tatranskej prírody. V Rezorte pri jazere Podbanské si môžete vybrať z rôznych druhov ubytovania, podľa toho, ktoré práve vám vyhovuje najviac. Päť samostatných štýlových chát, dvanásť komfortných izieb Standard alebo dve priestranné izby De Luxe- všetko v obklopení lesa.

Štýlové drevené chaty

Ubytujte sa v jednej z piatich samostaných štýlových chatách v rezorte pri jazere Podbanské. Plne vybavené drevené chaty s kuchyňou, obývačkou a oddelenými spálňami. Každá chata má vlastný vchod a vyhradené parkovanie. K dispozícií tiež vonkajší gril s altánkom pre príjemné dni v spojení s prírodou.


4+2
osoby


Vybavená
kuchyňa

Vonkajší gril
s altánkom


Zvieratá
vítané

ubytovanie podbanske chaty

ubytovanie podbanske chaty

Izby v hlavnej budove

V hlavnej budove sa môžete ubytovať v komfortných dvojlôžkových izbách Standard alebo priestranných izbách De Luxe, ktoré sú vybavené súkromnou kúpelňou a wifi pripojením. Z izieb sa vám naskytne nádherný výhľad na jazero alebo okolitý les.


12x izba Standard
2x  izba De Luxe

 

 

rezort podbanske ubytovanie